O NAS

PAŁAC SENIORA

O NAS

Szanowni Państwo

Fundacja Pod Wezwaniem Św. Marka poznając i obserwując wnikliwie rynek opieki nad osobami starszymi, podjęła decyzję o otwarciu placówki opiekuńczej dla seniorów. Serdecznie witamy na stronie Pałacu Seniora w Michorzewie.

Nasz Dom to całodobowy Ośrodek zapewniający opiekę osobom starszym, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Proponujemy zarówno pobyty stałe jak i krótko terminowe. Odpowiednia opieka, troska i szacunek to pojęcia podstawowe w naszej pracy. Fundamentalnym elementem prawidłowego funkcjonowania Pałacu Seniora jest również odpowiednio wykwalifikowany personel, który świadczy pomoc na najwyższym poziomie.

Nasz dom dysponuje pokojami od 2 do kilku osobowych z przynależącymi łazienkami. Dla wszystkich mieszkańców oddajemy do użytku ogólnodostępną, przestronną jadalnię oraz salę dzienną. Do dyspozycji Podopiecznych jest odrębna sala do terapii zajęciowej i oczywiście w pełni wyposażone sala rehabilitacyjna. Dla Pensjonariuszy potrzebujących czynnej modlitwy, dom oferuje spotkanie modlitewne z proboszczem pobliskiej parafii.

 

NASZYM PODOPIECZNYM ZAPEWNIAMY

 

1. KOMFORTOWE WARUNKI

Seniorom oferujemy pobyt stały lub krótkoterminowy w dużych, jasnych i wygodnie umeblowanych pokojach kilku osobowych z przynalezną łazienką Nasz dom został pozbawiony wszelkich barier architektonicznych, posiadamy podjazdy dla wózków, uchwyty w łazienkach. Przestronna jadalnia, pokój dzienny oraz rozległy ogród to warunki sprzyjające aktywnemu spędzaniu czasu. Naszym pensjonariuszom zapewniamy niezbędne udogodnienia tj: sprzęt rehabilitacyjny, łóżka elektryczne/tapczaniki. Z doświadczenia wiemy, że uśmiech jest najlepszym lekarstwem na każdą chorobę. Dlatego w naszym ośrodku stawiamy na rodzinną atmosferę, pełną serdeczności, cierpliwości i wyrozumiałości. Staramy się wypełniać czas naszych podopiecznych grami  oraz zajęciami dydaktycznymi. Zapewniamy  usługi fryzjerskie. Dbamy również o dobrostan duszy seniorów zapewniając im opiekę duszpasterską w naszym Pałacu Seniora.

 

2. WŁASNĄ I SMACZNĄ KUCHNIE

Zapewniamy pełne wyżywienie: I śniadanie, II śniadanie, obiad z dwóch dań, podwieczorek i kolację. Nasze posiłki przygotowywane są na miejscu, ze świeżych produktów. Dostosowujemy się do indywidualnych zaleceń dietetycznych pensjonariuszy stosując dietę: cukrzycową, przecieraną, lekkostrawną itp.

 

3. OPIEKĘ MEDYCZNĄ

– opiekę sprawowaną przez wykwalifikowane opiekunki i pielęgniarki;

– opiekę doświadczonego lekarza rodzinnego;

– wizyty raz w tygodniu lub w przypadku potrzeby na wezwanie;

– zabiegi pielęgniarskie (kroplówki, zastrzyki, opatrunki, pomiar cukru i ciśnienia) oraz profilaktyka i pielęgnacja odleżyn.

image
http://www.palacsenioramichorzewo.pl/wp-content/themes/hazel/
https://www.palacsenioramichorzewo.pl/
#91683d
style1
paged
Loading posts...
/home/rb2014/domains/rb2014.s2.regiobiznes.com.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off